O Fritz Exchange

Grupa Finansowa „Fritz Group”

Fritz Group to spółka powstała w 2011 roku na bazie kapitału ludzkiego oraz przeszło 20 letniego doświadczenia na rynku finansowym, wspomaganego przez jednych z najlepszych w Polsce matematyków i programistów.

Fritz Group to projekt, który powstał nie tylko aby sprostać aktualnym wymaganiom rynku i potrzebom klientów. Przyświecającym nam celem jest wyznaczenie nowych standardów w zakresie usług finansowych.

Bezpieczeństwo kapitału to kluczowa sprawa

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi w optymalny sposób odpowiadały Państwa wymaganiom i zapewniały najwyższe bezpieczeństwo przeprowadzanych z nami transakcji. Decydując się na skorzystanie z usług Grupy Finansowej Fritz Group S.A. mogą być Państwo pewni, że zostaną Państwo obsłużeni przez zespół z wieloletnim doświadczeniem.

Platforma wymiany walut „Fritz Exchange”

Fritz Group w swoich działaniach zawsze stawia na doświadczenie i fachowość, wszystko w trosce o klienta. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu produktów finansowych, które mają zapewnić elastyczność i mobilność oraz prostotę użytkowania. Nasza oferta już teraz jest jedną z najbardziej innowacyjnych na rynku. Na dzień dzisiejszy oferujemy na polskim rynku najbardziej innowacyjne produkty z których możecie Państwo skorzystać za pośrednictwem platformy lub poprzez kontakt z doradcą.

Kantor automatyczny „Fritz Exchanger”

W odpowiedzi na potrzeby swoich klientów, w celu zapewnienia im profesjonalizmu i najwyższego poziomu innowacyjności Fritz Group w 2014r. wprowadza do swojej oferty kolejny produkt. Urządzenie do automatycznej wymiany walut jest innowacją na skalę europejską. Fritz Exchanger to urządzenie o gabarytach bankomatu, wymieniające waluty od ręki, bez pośredników.

Główne założenia:

  • Wymiana 5 dowolnych walut przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku
  • Obsługa w jednym z 5 języków
  • Dodatkowa funkcja bankomatu
  • Recycling banknotów

Więcej informacji na kantorautomatyczny.pl

Innowacyjność naszych produktów została zgłoszona do urzędu patentowego.

Navigate