Na czym to polega?

sprzedaz_012Fritz Exchange to 100% bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę online aż 11 walut na realnym rynku po aktualnie obowiązującym kursie. Efektem tego jest olbrzymia korzyść dla klienta, który omija w ten sposób pośredników i minimalizuje spread walutowy.

Fritz Exchange nie pobiera żadnych dodatkowych opłat i prowizji z tytułu zawierania transakcji, prowadzenie konta jest całkowicie darmowe i niezobowiązujące. Rozliczenie transakcji dokonywane jest za pośrednictwem kont bankowych, gwarantujemy bezpieczną, szybką, a co najważniejsze tanią wymianę walut.

Transakcje zawierane są natychmiast po złożeniu dyspozycji. Aby przeprowadzić transakcję, należy się tylko zarejestrować na platformie FRITZ EXCHANGE oraz przelać wymagane środki na konto użytkownika platformy.

Jako jedyni na polskim rynku oferujemy transakcje z 10% zabezpieczeniem oraz możliwość zawierania transakcji terminowych maksymalnie do 2 dni roboczych „SPOT” (całość kwoty należy przelać do godziny 16.50 w dniu realizacji wymiany walut). Dzięki temu Klient może zabezpieczyć kurs transakcji bez potrzeby zamrażania wszystkich środków.

Navigate